ONLINE TOPLANTI

Online Toplantı / Konferans

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan, maalesef yüzbinlerce insanın ölümüne, binlerce insanda da kalıcı hasara sebep olan COVİD-19 etkilerini yitirdikten sonra da hem ticari hayatımızı hem de kişisel aktivitelerimizi kalıcı şekilde değiştireceğe benziyor. Her gün televizyonlarda bilim insanlarımız kişisel tedbirlerimizi almamız ve evlerimizden çıkmamamız konusunda uyarılar da bulunuyor.

Peki yapılması gereken onca toplantı, ayakta tutmamız gereken şirketlerimiz ne olacak?

Nasıl ki hayatta kalmak için kişisel önlemlerimizi alıyorsak, ticari hayatımızı ve şirketlerimizi de ayakta tutmak için yeni hayata adapte olmak zorundayız. Bundan sonra bir toplantı için şehir içi, şehir dışı veya uluslararası seyahat etmemiz konusunda iki kere düşüneceğimiz kesin, toplantımızı online gerçekleştirmek için gerek evlerimizde uygun bir ortam sağlayacağız gerek şirketimizde bulunan bir toplantı odasını veya konferans salonunu online görüşmelere uygun hale getireceğiz. Ya da şirketimize yeni bir online toplantı / online konferans odaları yapacağız.

Toplantı odaları, Konferans salonları, online toplantı odaları, video konferans salonları konusunda uzman ekibimiz, ve piyasada ki tecrübemiz ile sizlere tam da bu konuda çözüm ortağı olarak hizmet etmek için buradayız. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için piyasada ki en iyi programları (Zoom Cloud Meeting, Skype , Free Conference Call, Hangouts Meet vb.) kullanıyoruz.

Ücretsiz keşif ve teklif hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üst