ALÇIPAN UYGULAMALARI

Alçıpan Duvar Uygulamaları

Alçıpan bölme duvar; ofislerde ve konutlarda daha kullanışlı bir alan yaratmak, yüksek performans elde edebilmek amacıyla yapılan sağlam kuru duvar çalışmasıdır. Yük taşımayan yapısı, kolay yapılabilmesi ve hafif olması sebebiyle bölme duvar yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilir. Geleneksel beton duvarların yanında daha pratik, güvenli ve uygun maliyete sahip olması daha fazla tercih edilmesini sağlıyor.

Alçıpan bölme duvarlar kurulumu son derece kolay projelerdir. Sizleri hem maddi hem de zaman maliyetinden kurtarır. Ayrıca temiz çalışılması da başka bir işlevsel özelliğidir. Duvar bölme çalışmalarınızda tercih edeceğiniz alçıpan ateşe karşı dayanıklıdır. Ayrıca duvarlara yaptığı yük de hafif yapısı sayesinde çok azdır. Oluşturulan ortamlarda termal ve akustik yalıtım anlamında da verimlidir. Marjinal Mimarlık olarak tüm alçıpan bölme duvar taleplerinizde yanınızdayız.

Alçıpan Bölme Duvar Avantajları Nelerdir?

Alçıpan bölme duvar, birçok avantajı sayesinde bölme duvar sistemleri yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Alçıpan bölme duvarın avantajları şu şekildedir;

• Gürültüden uzak bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Ses iletimi konusunda son derece başarılı bir malzemedir.
• Alçıpan bölme duvar sisteminin kurulumu pratiktir. Ayrıca kolay delinebilen bir malzemedir. Hem işçilik hem de malzeme maliyeti düşüktür.
• Hafif yapıya sahiptir. Bu anlamda duvarlara yük oluşturmaz. Ayrıca ateşe karşı da dayanıklıdır. • En az oranda atık ve inşaat atığı üretir.
• Montajı son derece kolay bir üründür.
• Pürüzsüz bir yapıya sahip olduğundan kolayca boyanabilen bir malzemedir.

Marjinal Mimarlık alçıpan bölme duvar projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Alçıpan Bölme Duvar

İstanbul Alçıpan Bölme Duvar

İstanbul alçıpan böme duvar ihtiyacı olan müşterilerimiz için öncelikle ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra ihtiyaçlarınızı ve çalışma ortamınızı anlayacağınız bilgileri sizlerden alıyoruz. Daha sonra tüm verileri kullanarak en doğru projeyi oluşturuyoruz.

Alçıpan bölme duvar çalışmalarımızı sizlerden onay aldıktan sonra hemen başlatıyoruz. Kısa sürede montajını yaparak sizlere temiz ve verimli bir yaşam alanı bırakıyoruz. Bu sistemler aydınlatma, ısı yalıtımı ve ses geçirme konusunda son derece avantajlı çözümler vadediyor. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

˄