Elektrik, Mekanik Proje ve Uygulaması

İstanbul Elektrik, Mekanik Proje ve Uygulamaları

Marjinal Mimarlık olarak bütün Elektrik, Mekanik Proje ve Uygulaması hizmetlerini profesyonel olarak yapıyoruz. Konut, ofis, mağaza, showroom, fabrika, imalathane, restaurant, kafe, atölye ve diğer bütün yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında danışmanlık ve taahhüt hizmetleri veriyoruz.

Tercih edeceğiniz Elektrik, Mekanik Proje ve Uygulaması mekanlarınızın konforunu, sağlığını ve estetiğini belirleyecektir. Bunun için en kaliteli malzemelerin kullanılması, birinci sınıf işçilikle taçlandırılması gerekir. Firmamız uzman kadrosu gerek yeni yapılarınızın gerekse tadilat, tamirat gereken yapılarınızın projelendirmeden uygulamaya bütün gereksinimlerini başarıyla yerine getirmektedir.

Güçlü ve Modern Mekanik Projeler

Marjinal Mimarlık olarak her türlü Elektrik, Mekanik Proje ve Uygulaması ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Mekanik projelerimizde bireysel ısıtma tesisatları, merkezi ısıtma tesisatları, bölgesel ısıtma tesisatları, proses ısıtma tesisatları geliştiriyoruz. Benzer şekilde konfor soğutma tesisatları, proses soğutma tesisatları hayata geçiriyoruz. Dört mevsim kullanılabilir tesisat projeleriyle çalışma ortamlarını, yaşam alanlarını yeni baştan yaratıyoruz. Her iklim koşulu altında en iyi yaşama kavuşmanızı sağlıyoruz.

Firmamız kullanma soğuk ve sıcak su tesisatları, pis atık su tesisatları, atık su tasfiye tesisatları, su filtreleme ve tasfiye tesisatları gibi sıhhi tesisat hizmetleri yanında yangın dolapları sistemi, hidrant sistemi, sprinkler sistemi gibi yangından korunma tesisatları da hazırlamaktadır.

Çalışma ortamlarının en büyük mekanik gereksinimlerinden birisi havalandırma ve klima tesisatlarıdır. Firma olarak konfor şartları için havalandırma ve klima tesisatı, endüstriyel egzost havalandırma tesisatı, proses havalandırma ve klima tesisatı, tekstil kliması, hijyenik klima tesisatı, hassas kontrollü oda klima tesisatı uygulamalarını başarıyla yapmaktadır.

Yapılara Özel Elektrik Projeleri

Marjinal Mimarlık olarak Elektrik, Mekanik Proje ve Uygulaması hizmetlerimizi teknik süreçlerin tamamını kapsar şekilde yerine getiriyoruz. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan bütün elektrik projelerini hayata geçiriyoruz. Proje etüt hizmetlerimiz kapsamında bütün mimari uygunluğun kontrolünü, teknik destek hizmetlerini, ön raporlama oluşturulmasını yapıyoruz.

Mekanlarınıza ve faaliyet alanlarınıza özgü zayıf akım projeleri, kuvvetli akım projeleri geliştiriyor, güçlü altyapı ağları sağlıyoruz. Aydınlatma sistemleriniz, güç dağıtım planlarınız, enerji kablolama dağıtım sistemleriniz ve diğer bütün hizmetleri projelendirip uygulamaya geçiriyoruz.

˄