Bakım ve Onarım Hizmetleri

Mağazalara Özel Kapsamlı Bakım ve Onarım Hizmetleri

Tek bir merkez halinde hizmet veren işletmeler başta olmak üzere bir şehre ya da tüm Türkiye geneline yayılmış olan kurumsal yapıya sahip kurum ve kuruluşlar için bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Mimarlık firmamız bünyesinde yer alan her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan mühendis kadromuzun ve diğer personellerimizin sizlere en iyi şekilde hizmet vermesini sağlayacak teknolojik ekipmanlarla birlikte faaliyet göstermesini de mümkün hale getirmekteyiz. Mağazacılık sektörü içinde faaliyet gösteren markalardan showroomlara sahip olan işletmelere, farklı noktalarda ofisleri bulunan kurumsal yapılardan kafe ve restoran gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren alanlara kadar her noktada hizmetleri verebilmekteyiz.

Bakım ve Onarım Hizmetlerine Neler Dahildir?

ektedir. Bu şekilde iç alanların en etkili şekilde kullanılması yanında çok daha özel ve güzel bir görünüme ulaştırılması da sağlanabilmektedir.

Uzman Kadroyla Hızlı Çözümler

Mağazacılık başta olmak üzere bakım ve onarım hizmetleri alabilecek olan çok geniş bir alanda hizmet veren işletmelerde hizmet sahalarının bakım ve onarım süreçlerinde olması kişilere ulaşma noktasında da engeller ortaya çıkarabilmektedir. Oysa Marjinal Mimarlık olarak bizler tamamı alanında uzman isimlerden oluşan personel kadromuzla birlikte çok hızlı bir şekilde çözüm üretip mağazalarınızın faaliyetlerini hiçbir şekilde aksatmadan bakım ve onarım hizmetleriyle güçlenmesini de sağlıyoruz. Marka ve kurumlara özel uygulamalarımızla birlikte özgün yapıya sahip estetik görüntülerin de ortaya çıkmasını mümkün hale getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tuttuğumuz ilkeli hizmet anlayışımızda en dürüst şekilde sizlerin karşısına çıkıyoruz.

˄