Mimari Danışmanlık

Mimari Danışmanlık

Marjinal Mimarlık; her türlü projenin proje yönetimini, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere detaylı bir şekilde sunarak hizmet vermektedir. Özetle, hizmetimiz kapsamı, yapıların, proje ve teknik şartnamelere uygun, yapılan işin gerek ve niteliklerine uygun olarak üretilmesini sağlamaktır.

Mimari Danışmanlık, günümüz rekabet ortamında kurumların, şirketlerin uygulamaları gereken temel kıstaslardan birisidir. Esas olarak inşa edilecek veya yenilenecek bir yapının işverenin istekleri doğrultusunda mimarlar tarafından hazırlanması anlamına gelen Mimari Danışmanlık, çok yönlü bir iştir. Firmamız yılların bilgi birikimi ve altyapısıyla tasarım, teknik çizim, resim işlerini tamamen işverenini talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve talepleri mimarlarımızın bilgi birikimiyle birleşmekte, en yüksek verim alınabilecek konseptler ortaya çıkarılmaktadır.

Büro tescil belgesine sahip olan mimarlarımız işletmelerin, şirketlerin çalışma alanlarına ve konseptlerine göre en iyi tasarımları hazırlamaktadırlar. Gerek klasik gerekse modern konseptler tamamen kişiselleştirilmiş olarak hazırlanıp tercihe sunulmaktadır.

Mimari Danışmanlık Hizmetinin Faydaları

Firmamız profesyonel kadrosundan alacağınız Mimari Danışmanlık hizmeti sayesinde işletmenizin, şirketinizin toplam performansını arttırabileceksiniz. Kurumsal hedeflerinize çok daha kolay ve sağlıklı yollardan ulaşabilme ayrıcalığı yakalayacaksınız. Ekiplerimiz bütün detayları kontrol ederek yapılarınızı, alanlarınızı en verimli şekilde nasıl kullanabileceğinizin yollarını gösterir.

Mimari Danışmanlık hizmeti almanız, kurumsal mimariler, dekorasyonlar ve benzeri konularda doğru karalar vermenizi, artan operasyonel etkinliklerinizi doğru biçimde yönlendirebilmenizi sağlar. Hizmetlerinizin hem kalitesinde hem de verimliliğinde artış meydana getirir. Müşteri potansiyelinizi arttırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini de yükseltir. Kaynaklarınızı çok daha etkin kullanmanızı sağlar, operasyonel giderlerinizin düşmesini, bütçenizi dengede tutarak kısa ve uzun vadede kara geçmenizi sağlar. Kurum içi başarının kaynağı olan iş birliği, iletişim, organizasyon gibi prosedürlerin iyileşmesini, görünür olmasını ve bağlantıların güçlenmesini sağlar.

Mimari Danışmanlık Ücretleri

Firmamız bünyesinde görev yapan ekibimiz iç mekanlarınızın daha işlevsel ve nitelikli olabilmesi için araştırmalar yapmakta, incelemelerde bulunmakta ve yaratıcılıklarını katarak çözümler üretmektedirler. Yapı sistemlerine özel, istek ve talepler doğrultusunda çizim ve dokümanları hazırlamaktadırlar. Mekanlara geniş bir perspektiften yaklaşarak tüm ihtimalleri düşünerek süreci yönlendirmekte, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadırlar.

Firmamızdan alacağınız Mimari Danışmanlık hizmeti tamamen mekanınıza ve şirketinize özgüdür. İç mekanınızın hem daha işlevsel hale gelmesi hem de daha estetik olması hedefimizdir. Bunu yaparken en uygun proje danışmanlık ücreti sunuyor, kaliteyi uyguna almanızı sağlıyoruz.

˄