ASMA TAVAN

Asma Tavan Uygulamaları

Asma tavan; yaşam alanınızın zemin kat levhasına asılarak oluşturulan ikinci tavan sistemleridir. Bu tavanlar zemin levhanın alt tarafı ile asma tavanın üstü arasında bir boşluk yaratır. Bu boşluktan kablo ve tesisat geçmesi sağlanır. Asma tavanlar yaşam alanlarına dekoratif ve estetik bir görünüm kazandırmasının yanında ses ve ısı yalıtımı anlamında da yapıcı çözümler sunar.

Asma tavan projeleri fayans, metal, alçı levha, mineral lif, laminat gibi malzemelerden yapılabilir. Çalışma sırasında ekiplerimiz özel akustik ses yalımı için gerekli çalışmaları yapıyor. Tüm güvenlik ve sağlık önlemleri dikkate alınarak estetik yaşam alanları sağlayacak asma tavan çalışmaları yürütüyoruz. Marjinal Mimarlık ekipleri tüm asma tavan ihtiyaçlarınızda size destek olabilir.

Asma Tavan Avantajları Nelerdir?

Asma tavan sistemleri Marjinal Mimarlık kalitesiyle sizlere birçok avantaj sağlar;

• Asma tavanlar sayesinde boru, kablo ve sıhhi tesisat gibi yapısal ve mekanik bileşenleri gizleyebilirsiniz. Ayıca onarım için boru ve kablolara bir sorun anında kolayca erişebilirsiniz.
• Ekiplerimiz tarafından yapılan asma tavan montajı hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Yani size yapım aşamasında zamandan tasarruf sağlar.
• Gelişmiş bir akustik sağladığı için gürültü kirliliğini azaltır ve ses yalıtımını sağlar.
• Yangına karşı dayanıklıdır. Binayı tahliye etmek için size gerekli zamanı kazandırır.
• Bakteri ve neme karşı da dirençlidir. Hijyene önem verdiğiniz alanlarda size sağlıklı çözümler sunar.
• Ofislerde tavan yüksekliği düşürülmesini sağlayan asma tavan sistemleri ısı yalıtımı konusunda verimlidir.
• Dekoratif amaçlı estetik bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız size doğru çözümler sunar.

İstanbul Asma Tavan

İstanbul Asma Tavan

İstanbul’da ev ve ofisleriniz için sizlere asma tavan uygulamaları sağlıyoruz. Marjinal Mimarlık olarak her türlü yaşam alanında İstanbul asma tavan çözümleriyle sizlerleyiz. Yaşam alanlarınızı şık, stil sahibi ve estetik hale getirmek istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.

Personellerinizin ruh sağlığını korumada etkili, verimli çalışma ortamları oluşturacak, ses yalıtımı ve sıcaklık kontrolü sunan, sakin tasarımlar oluşturmak isteyenler için asma tavan doğru bir seçimdir. Sizler de yaşam alanlarınızda fazlalıklardan kurtulmak ve estetik bir hale gelmesini sağlamak için Marjinal Mimarlık asma tavan çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

˄