CAM BÖLME DUVAR

Cam Bölme Duvar Uygulamaları

Bölme duvar sistemleri tercih eden kişiler için en verimli seçeneklerden biri cam bölme duvar seçeneğidir. Ofislerinizi daha kullanışlı hale getirmede ve verimliliği arttırmada doğru çözümler sunar. Cam ofis bölme sistemlerinde ofisleri istediğiniz gibi bölebilirsiniz. Ayrıca masaları farklı parçalara bölmek için de kullanabilirsiniz. Ses ve ısı yalıtımı sağlanması açısından genellikle çift cam seçenekleri tercih edilmektedir.

Ekiplerimiz cam bölme duvarlarda camın uzunluğunu ve ayırma yapısını sizin talepleriniz ve ofisinizin imkanlarına göre yapıyor. Düz ya da farklı cam desenlerini kullanma imkanı da vardır. Ofislerde mahremiyet sağlayan özel bölümler oluşturabilmek adına tercih edilebilir. Personel verimliliğini arttırma ve çevreye estetik bir hava katabilmek için Marjinal Mimarlık tarafından yapılacak cam bölme duvarları tercih edebilirsiniz.

Cam Bölme Duvar Avantajları Nelerdir?

Cam bölme duvar sayesinde duvarları ve mekanları bölebilirsiniz. Bu sistemin avantajları şu şekildedir;

• Camlar ışığı geçirgenliği sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar.
• Alanlarda şeffaflık sunduğu için güvenlik, iş akışının kontrol gibi durumları da sunar.
• Diğer bölme duvar projelerine göre ince yapıya sahiptir. Bu durum alanın daha verimli kullanılmasını sağlar.
• Duvar sistemlerindeki karanlık ve dar görünümü ortadan kaldırır.
• Profesyonel amaçlı kullandığınız mekanlar için günışığının içeriye kesintisiz girmesini sağlar. Çalışma ortamlarının her zaman aydınlık olması için işlevseldir.
• Kullanım alanının geniş olmasını sağlar. Ofis, konferans salonu, evler, hava alanı, restoran, stadyum gibi birçok mekanda pratik ve modern bir görünüm sunar. Kullanım alanı geniştir.
• Dar alanların verimli ve işlevsel kullanılmasında doğru çözümdür.

Marjinal Mimarlık küçük ve büyük çaplı cam bölme duvar projelerinde sizlere destek oluyor.

İstanbul Cam Bölme Duvar

İstanbul Cam Bölme Duvar

Günışığına insanların ihtiyacı olduğu İstanbul’da ofis ve diğer yaşam alanlarında en doğru bölümlendirme için cam bölme duvar daha fazla tercih edilmektedir. İstanbul cam bölme duvar ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Ekiplerimiz mekanınıza, bütçenize ve taleplerinize uygun olacak şekilde cam bölme duvar projelerini hayata geçiriyor. Verimli çalışma alanları, ferah ve geniş mekanlar için en doğru bölme duvar çözümleri için Marjinal Mimarlık kalitesinden yararlanabilirsiniz.

˄