KAFE, RESTORAN TASARIM VE DEKORASYON

Kafe & Restoran Tasarım Uygulamaları

Gıda sektörü ülkemizde en çok rağbet gören sektörlerden biridir. Sizler de bu alanda bir yatırım yapmak istiyorsanız pastane, kafe ya da bir restoran sahibi olabilirsiniz. Ancak işletmenizin müşterilere hitap etmesi ve ilgi çekici bir tasarıma sahip olması çok önemlidir. Bu yüzden tasarım konusunda profesyonel bir ekipten destek almak çok önemlidir.

Marjinal Mimarlık olarak daha önce çok sayıda başarılı pastane, kafe ve restoran tasarım çalışmalarında yer alan ekiplerimizle sizlere destek oluyoruz. Sektörünüze uygun, hijyenik ve temiz, doğru dizayn edilmiş bir tasarım çalışması için en modern tekniklerle çalışıyoruz. Yaratıcı çalışmalarımızla sizler de taleplerinize uygun bir işletmeye sahip olmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Kafelerinizin ilgi çekici olması için dekorasyon son derece önemli, konukların keyifli vakit geçirmesi için uygun olarak tasarlanmalıdır. İlgi gören bir tasarım da ilgi çekici dekoratif ve mimari detaylarla döşenmiş bir kafe, konukların ilgisini çekip beğenisini alacaktır. Mekânınızı Retro bir stilde dekore etmek isteyebileceğiniz gibi, İngiliz stilinde ya da son derece özgün size özel tasarımlarımızla farklılıklar yaratabilirsiniz.

Her gün yeni bir cafe açılırken sektördeki rekabetin arttığı da kesin. Burda olaya biz Marjinal Mimarlık olarak el atıyoruz. Standartların dışına çıkarak konsept tasrımlar farklı dokunuşlar ve yaratıcılığımızla size özel tasarımları sunuyoruz.

 • Tasarımdan uygulamaya , cafe işinde uzmanız!
 • Standartları aşıp Marjinal bir dokunuş katıyoruz , doğru uygulamalarla işimizi riske atmayız!
 • Mimari tasarımlarımızı müşteri beklentilerine göre şekillendirip doğru işi yapıyoruz.
 • Kafe & Restoran Tasarım

  Kafenizin Tasarımıyla Fark Yaratın!

  Kafelerin sayısının iyiden iyiye arttığı son dönemlerde kafe işletmecilerinin birçoğu var olan kafe görünümlerini değiştirme kararı alırken yeni kafe açmak isteyen birçok kişi de kafe tasarımında özgün çizgiler ortaya koyarak faaliyetlerine başlamak istiyor. Kafelerin ilgi çekici olması ve müşterilerine verdiği hizmetin bir göstergesi olması itibarıyla oldukça önemli bir yer tutan kafe tasarımı noktasında profesyonel olarak kafe tasarım dekorasyon hizmeti veren firmalardan destek almak gerekiyor. Kafenin konuklarına iyi bir atmosfer sunarak onların kendilerini evlerinde gibi hissedebileceği rahat bir ortam bulabileceği kafelerin ortaya çıkarılması gerekiyor. Kafenin ticari başarısıyla da doğru orantılı olan kafeye gösterilen özele birlikte kafenin değerinin yükselmesi de sağlanabiliyor.

  Kafe Restoran Projeleri Nasıl Hayata Geçirilir?

  Kafe sahibi olan kişilerin kafe tasarım alanında profesyonel olarak hizmet veren firmamıza ulaşmaları halinde kafeye ilişkin hazırlanan projelerin gerçeğe dönüştürülmesi süreci de başlamış olmaktadır. Bu noktada öncelikle işletmecilerin kafelerinde talep ettiği noktaların iyi bir şekilde ortaya konması ve bunların mimarlık firması tarafından en doğru şekilde anlaşıldığından da emin olunması gerekmektedir. Her iki tarafın işbirliği ile ilerleyen süreçte kafe için uygun görülen proje ortaya son haliyle konmaktadır. Bu aşamanın ardından belirlenen projenin fiyatlandırmasına ilişkin çalışmalar yapılmakta ve son görüşmelerin, düzeltmelerin ardından fiyatlar ortaya konabilmektedir. Projenin yapılmasına onay verildiği takdirde en kısa sürede kafenin yeni baştan yaratılmasını sağlayacak olan çalışmalar gerçeğe dönüşebilmektedir.

  Tasarımda Modeller Sayesinde Doğru Karar Verin!

  Kafelerin tasarımı, kafenin müşteri kitlesini artırması ve kafenin ticari başarısını sağlamasında en önemli noktalardan biri olduğu için üzerinde karar kılınan tasarımlardan emin olmak gerekmektedir. Bu noktada firmalardan mutlaka 3D modelleme gibi projeyi canlı bir şekilde görme olanağı sağlayacak olan farklı yönleriyle projenin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayacak olan kafe tasarım hizmetleri de alınmalıdır. Bu sayede yıllar içinde çok nadir bir şekilde içerisinde büyük değişiklikler yapılabilecek olan kafe tasarımları alanında doğru kararların verildiğinden emin olmak mümkün olabilmektedir. Teknik programlar gibi teknolojik araçlar vasıtasıyla kafenin son görünümlerinin nasıl olacağını henüz projelendirme aşamasında görmek de mümkün olmaktadır.

  Ayrıca Cafe dekorasyon örnekleri için daha projelerimizi inceleyebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için mimari danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir veya restoran dekorasyon, kafe dekorasyon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

  ˄