KUYUMCU DEKORASYONU

Kuyumcu Dükkanı İç Dekorasyonu

Kuyumcuların müşterileri mağazaya girdiklerinde tüm ürünleri bir engele takılmadan inceleyebilecekleri tasarımlara sahip olan mağazalara daha fazla ilgi gösteriyor. Müşteriler istedikleri ürünün görevli yardımıyla inceleyebildikleri ortamlarda ilgilerini çekecek mücevherleri görmeden mağazadan çıkıyor.

Kuyumcu dekorasyon çalışmalarında Marjinal Mimarlık tarafından yapılan başarılı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Ekiplerimiz tasarım çalışmalarında öncelikle birçok kuyumcunun dekorasyonunu mercek altına alıyor. Daha sonra müşterilerin mağazadaki birçok ürünü vitrinlerde inceleyebilmesi adına mekana özel bir tasarım çalışması yürütüyor. İnsanlar bir görevliye sormadan ve görevlinin önermesine gerek kalmadan istedikleri ürünü inceleyerek kendilerini daha rahat hissediyor.

Sizinle yaptığımız ön görüşmede sizin de taleplerinizi alarak kuyumcu dükkanınız için en doğru dekorasyonu belirliyoruz. Mağazanızın boyutu ve bulunduğu konuma göre müşterilere en doğru hizmeti verebileceğiniz bir dekorasyon projesi hayata geçiriliyor.

Kuyumcular İçin Özel Dekorasyon Projeleri

Kuyumcu dekorasyon çalışmaları için öncelikle mağazanızın hizmet alanları hakkında detaylı bir bilgilendirme almamız gerekiyor. Satışını yaptığınız tüm ürünler için en uygun vitrin dizaynını gerçekleştiriyoruz. Buna ek olarak ışık ve ses sistemlerini mağazanıza göre düzenliyoruz.

Kuyumcu dekorasyonlarında müşterilere özgür inceleme şansı vermenin yanında görevlilerin müşterilerle kolayca ilgilenebileceği bir dekorasyon oluşturuyoruz. İç mimarlık çalışmalarında Marjinal Mimarlık ekipleri mağazanızdaki en uzak noktaya kadar tüm bölümleri inceliyor. Daha sonra sizin belirlediğiniz ürünlerin farklı noktalarda sergilenmesini sağlayacak ortamlar oluşturuyoruz.

Kuyumcu mağazanızın içi ve çevre tasarımı müşterilerinizin kendini rahat hissedeceği bir mekan elde etmeye odaklı yapılıyor.

Kuyumcu Dekorasyonu

İstanbul Kuyumcu Dekorasyonu

İstanbul kuyumcu dekorasyonu hizmeti veren Marjinal Mimarlık kuyumcu mağazanızın her bölümünün aydınlık olmasına özen gösteriyor. Ayrıca ürünlerinizin her bölümde incelenebilmesi ve şık görünebilmesi için ortamda uygun ışık ve yerleşim sağlıyoruz. Müşterilerinizin aradıkları ürünleri kolayca bulabilmesi ve inceleyebilmesini sağlayan vitrinler tasarlıyoruz.

Başarılı projelerimizde duvar kenarlarına yerleştirdiğimiz özel satış noktalarıyla müşterilerinizin istediği ürünü incelemesini sağlıyoruz. En profesyonel dekorasyon çalışmalarını ortaya çıkarabilmek için mekanınıza uygun yüksek vitrinler tasarlıyoruz. İstanbul’da açmayı düşündüğünüz ya da işlettiğiniz kuyumcu mağazasında hayalinizdeki tasarım için Marjinal Mimarlık deneyiminden yararlanabilir ve detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca mağaza vitrin dekorasyonu hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Kuyumcu dükkanı iç dekorasyon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄