OFİS TASARIM

Ofis Tasarım ve Dekorasyon

Doğru ofis tasarım fikirleriyle ofisinizde verimliliği en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Çalışma ortamlarında verimlilik için doğru tasarım yapılması çok önemlidir. Başarılı tasarım projelerinin ürünü olan ofisler personellerin performanslarını arttırmak ve üretkenliği yükseltmek için son derece önemlidir. Çalışma ortamının doğru düzenlenmesi, aydınlatmanın profesyonel bir gözle yapılması ofislerde verimli çalışma ortamları sağlayabilir.

Ofis tasarımı doğru şekilde yapılırsa işletmenize gelen müşterileriniz de size daha fazla güvenecektir. Ayrıca personellerinizin hangi koşullarda kendini rahat hissedeceğine yönelik bir araştırma yaparak verimliliği en üst seviyeye çıkaracak tasarımları hayata geçirebilirsiniz. Çalışma ortamlar gün ışığından en üst seviyede yararlanmalıdır. Bu sayede ofis ortamınız her zaman temiz ve ferah gözükecektir. Doğru tasarım çözümleri için Marjinal Mimarlık desteğine başvurabilirsiniz.

Ofis Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis tasarım çalışmalarında ekibimizin üzerinde durduğu noktalar şu şekildedir;

• Çalışma alanında ideal sıcaklığı sağlamaya odaklanıyoruz. Buna ek olarak hava akımını da kontrol altında tutacak çalışmalar yapıyoruz. Isıyı sabit tutacak ve personel verimliliğini bozmayacak düzeye getirecek malzemelere yer veriyoruz.
• Çalışma ortamına gün ışığının en verimli şekilde girebilmesi için pencere yerleşimi ve ofis yerleşimine dikkat ediyoruz. Böylece ortamda duyusal olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz.
• Bıkkınlık ve kasvet gibi duyguların personellerinizi etkisi altına almaması için ahşap, bitki gibi doğal dokuları sağlayacak malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca her zaman modern unsurlardan taviz vermiyoruz.
• Ofisiniz için mobilya, gün ışığı, logonuz, personel yaş aralığı, marka renkleriniz, müşteri kitleniz gibi unsurlara dikkat ederek doğru renk tercihini yapmaya odaklanıyoruz.
• Ofisinizde gürültü oluşturacak tüm unsurları devre dışı bırakmaya odaklanıyoruz.
• Ofisinizde kalabalık algısı insanları rahatsız edecektir. Bu yüzden doğru konumlandırılmış yerleşim planıyla kalabalık hissini ortadan kaldırıyoruz.
• Ergonomik mobilya seçimi sayesinde ofisinizde daha geniş alanlar yaratıyoruz. Ayrıca personellerinize dar alanda da olsa bireysel çalışma alanları sunuyoruz.

İstanbul Ofis Tasarımı

İstanbul Ofis Tasarımı

İstanbul ofis tasarımı için Marjinal Mimarlık ekipleri hizmetinizdedir. Personel verimliliğini en üst seviyeye çıkaracak; markanızı logo ve diğer kurumsal detaylarla süsleyecek bir ofis tasarım çalışması hayata geçiriyoruz. Markanız için en doğru ofis tasarımı fikirleri için Marjinal Mimarlık tecrübesine güvenin.

˄