BUTİK DEKORASYON

Butik Mağazası Tasarım ve Dekorasyon

Son yıllarda butik sayılarında büyük bir artış yaşandı. Butik dekorasyon çalışmalarındaki profesyonellik işletmelerin daha kaliteli olması için ana unsurların başında. Bir butik mağazanın müşteri kitlesi elde edebilmesi için ana etmenlerden biri doğru ürünleri ve doğru kampanyaları düzenlemek. Ancak dekorasyon da ilgi çekici ve özel olmalı. Yeni müşteriler çekmek istiyorsanız sahibi olduğunuz butik mağazanın tasarım ve dekorasyonunda profesyonel bir destek almalısınız.

Marjinal Mimarlık dekorasyon sektöründeki kreatif çözümleri ve çok sayıda profesyonel butik dekorasyon çalışmasıyla sizleri ihtiyacınız olan tasarıma kavuşturuyor. Butik mağazalarda ürünlerin dikkat çekici olabilmesi için raf sistemlerinin çok özel tasarlanması gerekir. Hayalinizdeki tasarıma kavuşmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Butik Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Butik dekorasyon çalışmaları öncelikle keşifle başlar. Mağazanızın olacağı yeri önce detaylı olarak inceliyoruz. Daha sonra sizin taleplerinizi ve mekanın uygunluğuna göre gerekli tasarım çalışmalarımızı başlatıyoruz. Süreç boyunca sizlerden de destek almaya özen gösteriyoruz.

Butik dekore ederken öncelikle duvar ve raflar arasındaki renklerin size özel ve uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Ürünlerinizi öne çıkaracak renklere yer vermeye çalışıyoruz. Marka algısı oluşturabilmek adına belirli cephelere logonuzu, size özel vitrin süslemelerini ve marka renklerinizi entegre ediyoruz.

Butiğinizde satış sınıflaması, görseller, aynalar ve iç mekan logolarıyla hem estetik bir hava yakalıyor hem de markanızı hatırlatacak bir konsept oluşturuyoruz.

Butik Mağazası Tasarım ve Dekorasyon

İstanbul Butik Dekorasyonu

İstanbul butik dekorasyonu çalışmalarımızda öncelikle mağazanızın girişteki sağ kısmına odaklanıyoruz. Bu bölümlerde öne çıkaracağınız ürünler için özel bir alan hazırlıyoruz. İnsanların sağ odaklı davranışa eğiliminden yararlanmak adına dekorasyon çalışmalarımızı planlıyoruz.

Butik dekorasyonu başarılı sayılabilmesi için doğru ışığı yakalamak çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek için vitrin ışıklandırması, mekan aydınlatması gibi tüm konuları dikkate alıyoruz. Ayrıca mağazanızda doğal ışık alımının maksimum olacağı bir ortam planlıyoruz.

Müşterilerinizin mağazada daha fazla vakit geçirmesi ve kendini rahat hissetmesi için yürüme alanları açmaya özen gösteriyoruz. Raf ve satış üniteleri yerleşiminde müşterileriniz tüm mağazayı rahatça gezebileceği şekilde dizayn ediliyor. Marjinal Mimarlık olarak İstanbul’da butik dekorasyonu yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize doğru çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca giyim mağazası dekorasyonu ve mağaza vitrin dekorasyonu hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Butik mağaza dekorasyon örnekleri için daha önceki butik mağaza tasarımları projelerimizi inceleyin. Butik mağazası dekorasyon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄