GİYİM MAĞAZASI DEKORASYONU

Giyim Mağazası Tasarım ve Dekorasyonu

Giyim mağazası dekorasyonu çalışmalarında raf sistemleri özellikle sezon ürünlerini öne çıkaracak biçimde dizayn edilmelidir. Ayrıca mağaza satışlarını arttırmak için özel tasarım detaylarına da yer verilmelidir. Mağazanızın dışarıdan müşterilerin ilgisini çekmesi ve içeride gezen müşterilerin kendini rahat hissetmesi çok önemlidir. Mağazaya özel tasarım için profesyonel iç mimarlar ve pazarlama ekipleri sürece dahil olmalıdır.

Her mağaza sahibi bir işletme açarken satış odaklı mağaza dekorasyonu yaptırmak ister. Giyim mağazası dekorasyonu mağazanın satış oranlarını etkileyen çok önemli bir faktördür. Marjinal Mimarlık olarak markanızı yaratmak ve potansiyeli yüksek bir müşteri kitlesi yaratmak istiyorsanız giyim ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtacak dekorasyon fikirleri ve tecrübesiyle sizlerin yanındayız.

Giyim Mağaza Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giyim mağaza dekorasyonu projelerinde bazı noktalara dikkat edilmelidir;

• Müşterilerinize ilgi çekici, yeni sezon ürünlerini ve fırsatlarınızı sunan bir tasarım ortaya çıkarmalısınız.
• Marka algısı yaratmak için logonuzu insanlara ezberletmelisiniz. Ancak her yere logonuzu yerleştirmek yanlış bir seçim olacaktır. En dikkat çekici noktalara ve insanların hafızasına logonuzun yerleşebileceği derinliklere logonuzu koyuyoruz.
• Giyim mağaza dekorasyon çalışmalarımızda marka renklerinizi de oluşturuyoruz.
• Mağaza girişi, stand ışıklandırması, soyunma kabini, mağaza içi ışıklandırması doğru seçilmelidir. Yanlış ışıklandırma ürünlerinizin kalitesini ve görselliğini ortaya çıkarmada yetersiz kalacaktır.
• Gürültüsüz ve az enerji tüketen modern havalandırma sistemlerine yer veriyoruz.
• Mağazanızda uygun yerlere iliştirdiğimiz dinlenme koltuğu, tabure gibi alanlarla müşterilerin daha uzun süre vakit geçirmesini sağlıyoruz.
• Kasa bölümünde modern dokunuşlar ve renkli tasarımlarla müşterilerinizi kasvetten kurtarıyoruz.

Giyim Mağazası Dekorasyonu

İstanbul Giyim Mağaza Dekorasyon Örnekleri

İstanbul giyim mağazası dekorasyonu hizmeti almak istiyorsanız Marjinal Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizin satışını arttıracak, insanları mağazanıza çekecek, müşterilerinizin kendini rahat hissedeceği ve daha uzun süre vakit geçireceği bir ortam yaratmak için sizlerle iş ortaklığı kuruyoruz.

Dekorasyon yatırımlarına önem veren işletmeler küçük ölçekli olsalar dahi bir marka algısı yaratabilirler. Doğru dekorasyon ile ürünlerinizi daha etkili pazarlayabilirsiniz. Satış bölümlerinin yerleşiminden ışıklandırmasına, iç mekan ve dış mekan tasarımından marka etkisini ön plana çıkaracak çalışmalara kadar tüm konularda dekorasyon fikirlerimizden ilham alabilirsiniz.

Ayrıca butik dekorasyon ve mağaza vitrin dekorasyonu hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Giyim mağazası dekorasyon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄