KASAP DEKORASYON

Kasap Dükkanı Tasarım ve Dekorasyon

Kasaplar her zaman kendine has dekorasyonuyla ön plana çıkıyordu. Gerekli saklama alanlarının oluşturulması ve kesim alanlarının oluşturulması bir dekorasyon için yeterliydi. Ancak klasik dekorasyon çözümler artık kasap dekorasyon projelerinde yeterli olmuyor. İnsanlar artık her sektörde olduğu gibi kasaplarda da etkili bir sunum, hijyen odaklı bir dekorasyon ve sıcak bir ortam bekliyorlar. Yani klasik kasap havası olan mekanların devri artık geride kaldı.

Kasap ya da şarküteri tarzında bir işletme sahibiyseniz öncelikle sunumu öne çıkaran bir dekorasyon projesine destek vermelisiniz. Ürünlerinizin sunumunu doğru yaparsanız daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Tezgahınızın kullanımı ve ergonomik tasarımı her zaman daha fazla müşteri çekmenizi sağlar. Marjinal Mimarlık en verimli kasap dekorasyonu fikirleriyle sizlere destek oluyor.

Kasap Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Kasap dekorasyon projelerinde daha önce de yer almış olan ekibimiz size hizmet verirken şu noktalara dikkat ediyor;

• Müşteriler ürünlerinizin her zaman taze ve güzel olduğunu düşünmeli. Yani göze hitap eden bir dekorasyon çalışması yapılmalı.
• Kire karşı dirençli, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmalı.
• Hem müşteri hem de personel açısından işlevsel bir kasap dekorasyon çalışması yapılmalı.
Müşteriler tüm ürünleri kolayca görüp seçebilmeli. Ayrıca arkada personel de kendisine rahat bir çalışma ortamı bulabilmelidir.
• Et ve et ürünlerinde su kullanımı yoğun olduğu için suya dayanıklı malzemeler seçilmeli.
• Sert işlemler yapılacağı için darbeye karşı dayanıklı malzemeler tercih edilmeli.
• Işıklandırma ürünlerinizi çekici ve taze gösterecek şekilde ayarlanmalı.

Marjinal Mimarlık olarak yukarıda belirttiğimiz tüm detaylara dikkat ederek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz.

Kasap Dükkanı Tasarım ve Dekorasyon

İstanbul Kasap Dekorasyonu

İstanbul’da kasap sektöründe yer alan işletme sayısında da büyük bir artış görülüyor. İstanbul kasap dekorasyonu projeleri için ekibimizden destek alabilirsiniz. Müşterilerinize hitap eden, ürünlerinizi en iyi şekilde sergileyeceğiniz, tarzınıza ve taleplerinize uygun, mekanınızı en verimli şekilde kullanabileceğiniz, hijyenik, dayanıklı bir dekorasyon projesini sizler için hayata geçiriyoruz.

Kasap dekorasyon çalışmalarımız her bütçeye uygun şekilde projelendirilmektedir. Pratik ve yaratıcı çözümler için Marjinal Mimarlık desteğinden faydalanabilirsiniz. Fikir almak ve bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca market dekorasyon hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Kasap dükkanı dekorasyon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄