MARKET DEKORASYON

Market Dekorasyon ve Tasarım

Marketler gün içinde çok sayıda müşterinin ziyaret ettiği yerlerdir. Bu mağazalarda geniş ürün yelpazesi bulunur. İnsanlar ihtiyaç duyduğu birçok ürünü marketlerde kolayca bulabilir. Ancak bir marketin iç düzeni müşteri kitlesi tarafından tercih edilmesinde çok etkilidir. Bu yüzden market dekorasyon işlemleri için profesyonel bir destek almanız gerekir. Şehirlerde yakın noktalarda çok sayıda market olduğu için rekabet ortamı güçlüdür. Tercih edilmek için doğru dizayn edilmiş bir markete sahip olmanız gerekiyor.

İnsanlar tarafından tercih edilen marketlerde ürünler en iyi şekilde sergilenir. Ayrıca tüm ürünler müşterilerin kolay ulaşabileceği pozisyonda bulunur. İnsanlar markette kendini rahat ve huzurlu hissetmelidir. Bu durumda bir ihtiyaçları olduğunda tekrar markete gelebilirler. Müşterilerin rahat hareket edeceği ve kendilerini rahat hissedecekleri bir mekan tasarlamak gerekir.

Market Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Market dekorasyon çalışmalarında en önemli noktaların başında rafların seçimi ve konumlandırılması geliyor. Raf sistemleri farklı ihtiyaçlar için, farklı renk ve farklı malzemelerden üretilmektedir. Marketlerde maksimum ürün stoğu ve teşhir imkanı sağlayacak şekilde seçilmelidir. Ürünler raflara müşterilerin kolay ulaşabileceği şekilde konumlandırılmalıdır.

Market dekorasyonu projelerinde renk seçimi, aydınlatma, aksesuar konumlandırması, mekandaki koku dahi çok önemlidir. Tamamlayıcı unsurlar bir arada profesyonel bir gözle düşünüldüğünde müşterilerin algıları harekete geçirilebilir.

Müşteri isteklerini ön planda tutan, ilgi çekici ve en geniş ürün sergileyecek raf konumlandırılması sağlayan başarılı dekorasyon projeleri için Marjinal Mimarlık sizlere destek oluyor.

Market Dekorasyon ve Tasarım

İstanbul Market Dekorasyonu

İstanbul’da büyük ya da küçük çok sayıda market vardır. Müşteri çekmek ve mevcut müşterilerinizin tekrar sizi tercih etmesini istiyorsanız İstanbul market dekorasyonu projenizde profesyonel destek almanız gerekiyor. Mağazada raflardan ışıklandırmaya kadar tüm detaylar uyumlu ve estetik olmalıdır.

Kullanılan malzemeler kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Raf sistemlerinde doğru amaçla kullanım çok önemlidir. Satacağınız ürünün boyutu, ağırlığı gibi unsurlar raf seçiminde önemlidir. İç dekorasyonda raflar ışığı kapatmamalı ve müşterilerin hareketlerini kısıtlamamalıdır. Mekanı en verimli şekilde kullanabileceğiniz market dekorasyon çalışmaları için Marjinal Mimarlık kadrosu sizleri bekliyor. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bize ulaşın.

Ayrıca kasap dekorasyon hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Market dekorasyon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄