İSTANBUL CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam Balkon Uygulamaları

Cam balkon, raylı sistem içinde yer alan camın hareket etme prensibine dayanan, camların açılarak katlanabileceği şekilde tasarlanmış sistemdir. Bu sistemler balkonlarda görsel estetiği sağlamada oldukça kullanışlıdır. Katlanma işlevi sayesinde de istediğiniz zaman açıp kapayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Özellikle geniş ve ferah bir balkon havası yaratmak isteyenler cam balkonları tercih edebilirler.

Daha önce pimapen ve pvc kaplama şeklinde yapılan bu sistemler modern uygulamalarla birlikte çok farklı yöntemlerle uygulanmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimiz sonrasında bütçenize ve taleplerinize uygun bir cam balkon sistemi tasarlıyoruz. Ekiplerimiz montaj ve kısa sürelik kullanım eğitimi konusunda da sizlere destek oluyor. Dışarıdan gelecek tozlardan kurtulmak, balkonlarınızda ses ve ısı yalıtımı sağlamak için bu sistemleri tercih edebilirsiniz.

Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Cam balkon sistemleri birçok avantaja sahip sistemlerdir. Cam balkon avantajları şu şekildedir;

• Kullanışlı, konforlu ve olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen ferah balkonlar oluşturabilirsiniz.
• Evinizin mimarisiyle uyumlu, evinize değer katacak esnek kullanım vadeden bir sisteme kavuşabilirsiniz.
• Dışarıdan gelebilecek polen, zararlı hayvan, gürültü ya da toz gibi istenmeyen durumlara karşı önlem alabilir ve daha temiz bir balkona kavuşabilirsiniz.
• Güçlü yalıtımı sayesinde yüksek sesler dahi sizi rahatsız etmez.
• Isı yalıtımı da olduğundan kış aylarında soğuklardan yaz aylarında da sıcaklardan korunabilirsiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz bir balkona kavuşabilirsiniz.

Cam balkonlar her bütçeye uygun, kaliteli ve kullanışlı sistemlerdir. Detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Cam Balkon

İstanbul Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları; balkonunuzun genişliği, balkonunuzun geometrik şekli, kullanmak istediğiniz malzeme, kullanılacak teknik özellikler gibi birçok unsura göre değişmektedir. Cam balkon konusunda sizlere bir fiyat verebilmek için öncelikle ekiplerimiz evinize gelerek keşif yapıyor. Keşif hizmetimiz için sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Gerekli ölçümleri yaptıktan sonra sizin istediğiniz özellikleri de bütçenizi de dikkate alarak sizlere cam balkon konusunda bir fiyat teklifi sunuyoruz. Her bütçeye uygun bir cam balkon sistemini firmamızda bulabilirsiniz. Daha sonra üretim aşamasını tamamlıyor ve evinize gelerek belirlediğimiz saatte sistemin montajını gerçekleştiriyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı cam balkon; ısıcam özelliği olan camlar tercih edilerek hazırlanan cam balkon sistemidir. Balkonunda ısı tasarrufu elde etmek isteyen kişiler tercihini bu sistemden yana kullanabilir. Bu sistemler diğer cam balkon sistemlerine göre daha fazla özellik barındıracak şekilde tasarlanmaktadır. Balkonlarda temel amaç ısı yalıtımını sağlamak olduğundan kullanılan malzemelerin tamamı yalıtım özellikli seçilir.

Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profil, birleşme noktası, bağlantı noktası, fitiller, fitil içi malzemeler gibi tüm unsurlar yalıtımı en üst düzeye taşıyacak şekilde tasarlanmaktadır. Böylece balkonlarınızda en olumsuz hava koşullarına karşı dahi ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz. Hem görsel hem de işlevsellik bakımından cam balkonlardan daha konforlu bir sistem arıyorsanız ısı camlı cam balkonu tercih edebilirsiniz.

Isıcamlı Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Cam balkon sistemlerinde ısı cam terimi son yıllarda daha fazla öne çıkmaya başladı. Şimdi sizlere ısıcamlı cam balkonun avantajlarından kısaca bahsedelim;

• Yaşam alanlarınızda ekstra bir oda yaratmak istiyorsanız, yeni bir dinlenme alanı oluşturmak ve dört mevsim balkonunuzda vakit geçirmek istiyorsanız bu sistemleri tercih edebilirsiniz.
• Kış aylarında ısınma giderlerinizi azaltmanızda size yardımcı olabilir. Yüksek ısı yalıtımı sayesinde kış aylarında ısıyı içeride tutar ve faturalarınızın yüksek gelmesine engel olur.
• Isıcamlı cam balkondaki tüm malzemeler fitiller ve fitil içi malzemeler dahi ısı yalıtımlı ve diğerlerine göre çok yüksek standartlarda seçilmektedir.
• Malzemelerin ve cam balkon sisteminin kullanım ömrü çok daha uzundur.
• Hem yaz hem de kış aylarında balkonunuzda konforlu ve ferah şekilde vakit geçirebilirsiniz.
• Başarılı silikon çekme işlemi sonunda hiçbir şekilde balkonunuza dışarıdan su girmez.

Tüm bu avantajlarının yanında ısıcamlı cam balkon sistemleri de diğer cam balkonlardaki tüm avantajlara sahiptir.

Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları

Isıcamlı cam balkon fiyatları, standart cam balkon uygulamalarından daha yüksektir. Çünkü ısıcamlı camların birim fiyatı normal camlara göre daha pahalıdır. Fiyat teklifi vermeden önce ekiplerimiz ücretsiz keşif hizmeti veriyor. Sonrasında ise taleplerinize uygun bir sistem planlayarak sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Isıcamlı cam balkon konusunda detaylı bilgi alabilmek için hemen bize yazabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülme yoluyla birbirinin üzerine katlandığı cam balkon sistemleridir. Dünyada ilk kez Finlandiya’da ortaya çıkan bu sistemler son yıllarda ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Üretim aşamasında alüminyum, cam ve plastik maddeleri kullanılmaktadır. Balkonlarınızı istediğiniz zaman kapalı istediğiniz zaman da açık şekilde kullanmak istiyorsanız son derece avantajlı cam balkon sistemleridir.

Katlanır Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Katlanır cam balkon, ülkemizde en çok tercih edilen cam balkon sistemleri arasındadır. Diğer cam balkon sistemlerinde de geçerli avantajlarından bahsedelim;

• Balkonunuzda su, ses ve hava izolasyonu oluşturur.
• Balkonunuzda ek kullanım alanı oluşturur. Burada da gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolayabilirsiniz.
• Isınma ve soğuma konusunda enerji tasarrufu sağlar.
• İstediğiniz zaman açabileceğiniz dört mevsim oturmaya uygun bir kış bahçesi oluşturabilirsiniz.
• Dışarıdan gelece toz ve kirlerin evinize girmesine engel olabilirsiniz. Zararlı canlılar da balkonunuza giremez.
• Camlar arasında kilit sistemi olduğundan dışarıdan açılamaz. Böylece hırsızlığa karşı da bir önlem almış olursunuz.
• Koyu renk camlar tercih ederek mahremiyet oluşturabilirsiniz.
• Evinizin daha estetik mekanlar haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Katlanır cam balkon fiyatları, cam türü, cam rengi, balkonunuzun genişliği, balkon yapısı gibi özelliklere göre değişmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz ücretsiz keşif hizmeti sunacaktır. Keşif hizmetimiz sonrasında sizlere yüksek dayanıklılık vadeden katlanır cam balkon sistemleri konusunda bir fiyat teklifi oluşturuyoruz.

Ayrıca giyotin cam, kış bahçesi ve otomatik pergola hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.
En uygun cam balkon fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄