İSTANBUL KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Kış Bahçesi Uygulamaları

Kış bahçesi; kış aylarında kapalı alanlarda yer alan açık alanların da kullanımını sağlayacak, dört tarafının camla kapatılmasıyla oluşan yaşam alanıdır. Kış bahçeleri açılıp kapanabilen kaliteli kalın cam malzemelerden tasarlanır. Daire, kare, dikdörtgen ya da üçgen gibi birçok modelde kış bahçesi tasarımı yapılabilmektedir. Dört mevsim bahçesini kullanabilmek isteyenler için pratik kullanıma sahip, kolayca temizlenebilen bu alanlara sizler de sahip olabilirsiniz.

Evlerinizde doğal yaşam alanları oluşturmak istiyorsanız kış bahçesi tercih edebilirsiniz. Bu alanlar çatı daireleri, zemin daireleri gibi birçok alanda oluşturulabilir. Ayrıca birçok işletme de özel kış bahçesi yaptırarak müşterilerine farklı konseptler sunmaktadır. Çatısı ve duvarları cam olan bu sistemler sizlere panoramik bir seyir zevki de sunacaktır.

Kış Bahçesi Avantajları Nelerdir?

Kış bahçesi, soğuk havalarda da açık alanlarında vakit geçirip nefes alacağı bir alan oluşturmak isteyen kişilere doğru çözümler sunuyor. Kış bahçesinin avantajları şu şekilde sıralanabilir;

• Kış bahçesindeki camlar özel olarak üretildiği için ısı yalıtımı da sağlar. Böylece çok soğuk havalarda dahi içeride vakit geçirebilirsiniz.
• Genel olarak onarım ve bakım gerektirmeyen bu sistemler uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.
• Zevkinize göre tasarlayabileceğiniz bir alandır. Dört mevsim kolaylıkla kullanabilirsiniz.
• Size özgür yaşam alanları sunacak bir sistemdir.
• Tasarladığınız bahçenizi istediğiniz gibi dekore edebilir ve huzur bulacağınız estetik alanlar yaratabilirsiniz.

Kış bahçesi hem evinizde hem de diğer yaşam alanlarınızda size özel estetik alanlar sağlamaktadır.

İstanbul Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları; kış bahçesinin kurulacağı alanın genişliği, kış bahçesinin yapısı, kullanılacak malzemeler, istediğiniz teknik özelliklere göre değişmektedir. Sizlere sınırsız bir kullanım alanı vadeden kış bahçeleri için hemen bizi arayın ve ekiplerimiz keşif için evinize gelsin. Ücretsiz olarak verdiğimiz keşif hizmetinde aldığımız ölçü ve sizin talepleriniz doğrultusunda yapacağımız çalışmayı hazırlayalım.

Kış bahçesi fiyatı için size çalışmamız sonunda bir teklif sunuyoruz. Her tarza, her alana ve her bütçeye uygun kış bahçesi projeleri için uzman ekibimizle çalışabilirsiniz. Kış bahçeleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca cam balkon, giyotin cam ve otomatik pergola hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.
En uygun kış bahçesi fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄