İSTANBUL OTOMATİK PERGOLA SİSTEMLERİ

Otomatik Pergola Uygulamaları

Otomatik pergola, açılıp kapanacak şekilde balkon, teras gibi alanlarda kullanılabilmek için özel tasarlanan bir tente sistemidir. Bu sistemler sayesinde özellikle kafe, iş yerleri gibi yerlerde sigara içme alanı ya da dinlenme alını gibi bölümler oluşturmak için kullanılabilir. Bu sistemler evlerinizde çatı ve balkonlarda da tercih edilebilir. Bu sistemler motorlu bir sistemdir ve bir kumanda yardımıyla kontrol edilebilmektedir. Hava koşullarına göre tente sistemini tek bir tuşla açıp kapatabilirsiniz.

Ülkemizde pastane, kafe, alışveriş merkezi gibi birçok yerde kullanılan motorlu tente sistemi olarak bilinen bir sistemdir. Bu sistem uzaktan kumandalı otomatik açılır kapanır sistemlerdir. Havayla temas olmasının istenmediği alanlarda sigara içme alanı ya da kış aylarında kullanılabilecek bir dış alan oluşturmak için ideal çözümlerdir.

Neden Otomatik Pergola?

Otomatik pergola sistemleri birçok avantaja sahiptir;

• Kullanıldığı alanlarda özellikle kış aylarında olumsuz hava koşullarına karşı balkon ya da çatının kapatılmasını sağlar.
• Isı ve ses yalıtımı sayesinde kapatıldığında ısı tasarrufu sağlar ve dışarıdan seslerin içeri girmesini engeller.
• Geniş balkonlarda ya da çatı katlarında otomatik kumanda sistemi sayesinde hemen kapatabilmenize olanak tanır. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan kolayca açıp kapayabilirsiniz.
• Esnek yapıya sahip olduğu için son derece uzun ömürlü bir kullanım vadeder.
• Kar yağışlarına karşı da dayanıklı bir sistemdir.
• Kar, dolu ya da yağmur gibi durumlarda çökme olmaması için pergola sistemleri alüminyum profiller yardımıyla güçlendirilmektedir.
• Sigara alanlarında sigara kokusunun kalıcı olarak rahatsızlık oluşturmasına da engel olabilir.

İstanbul Otomatik Pergola

Otomatik Pergola Fiyatları

Otomatik pergola fiyatları; kapalı alanın genişliği, kullanılacak malzemeler gibi unsurlara göre değişmektedir. Bu sistemlerin kurulumu için bizimle iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz keşif hizmeti için sizleri ziyaret edecektir. Keşif hizmetimiz için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Keşif işlemi sonrasında yaşam alanındaki ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde otomatik pergola sistemleri tasarlıyoruz. Sonrasında üretim aşamasını gerçekleştiriyoruz ve size belirttiğimiz tarihte montajı gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz sizlere kullanım konusunda da kısa bir eğitim veriyor. Farklı şekillerde ihtiyaca uygun üretim de yapabildiğimiz bu sistemler hakkında bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca cam balkon, kış bahçesi ve giyotin cam hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.
En uygun otomatik pergola fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄