İSTANBUL GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

Giyon Cam Uygulamaları

Giyotin cam; özel tasarım olacak şekilde üretilen ve belirli bir alanın yan kısımlarını kapatabilmek adına belirlenen bölgelere montajı yapılan hareketli cam sistemleridir. Bu sistemler hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinmektedir. Camlar dikey yönde hareket ederek kolayca açılıp kapanabilir şekilde tasarlanır. Açık hale getirildiğinde ise bir panel yüksekliği kadar alan sabit kalacaktır. Hem sabit küpeşte gibi kullanabileceğiniz hem de ihtiyacınız anında kontrol edebileceğiniz çok yönlü bir cam sistemidir.

Giyotin cam sistemleri kış bahçesi, balkon, kafe ya da restoran gibi alanlarda yoğun olarak tercih edilebilir. Sistemde yer alan camlar aşağı yukarı doğru da kolayca sürülebilir. Camlar bir motor yardımıyla kumanda ile de kolaylıkla kontrol edilebilir.

Giyotin Cam Avantajları Nelerdir?

Giyotin cam sistemleri birçok mekanda kullanılabilir. Kafe, restoran kış bahçesi, yaz bahçesi, teras, düğün salonu ve stadyum gibi geniş alanlarda kullanılabilir. Bu sistemin birçok avantajı bulunmaktadır;

• Montaj yapıldığı alanlarda giyotin cam sistemleri üstün güvenlik sağlar. Dışarıdan içeri girilmesini engeller.
• Kullanım kolaylığı sayesinde istediğiniz zaman kolayca açıp kapayabilirsiniz.
• İklimlendirme konusunda size büyük kolaylıklar sunar. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı konusunda üstün özelliklere sahiptir.
• Cam sistemleri üç cam hareketli, tek cam sabit ya da tüm camlar hareketli gibi istediğiniz özelliklerde tasarlanabilir.
• Isıcam sistemleriyle de uyumlu olarak çalışır.
• İklim koşullarına göre farklı kalınlıklarda üretilebilir.
• Motorlu sistem de kullanarak tek bir tuşla kontrol edilebilir hale getirilebilir.
• Uzun kullanım ömrüne sahip cam sistemleridir.

İstanbul Giyotin Cam

İstanbul Giyotin Cam Fiyatları

Giyotin cam fiyatları, alanın genişliği, alanın yapısı, kullanılacak teknik özellikler, tasarımdaki kişiselleştirme durumları gibi unsurlara bağlıdır. Ekibimiz her bütçeye uygun giyotin cam sistemleri tasarlayabilmektedir. Ekimizi ücretsiz keşif hizmeti vererek ölçülerini alır ve alanlarınız eğimli de olsa tam hesaplama yaparak size fiyat teklifi hazırlar.

Giyotin camlar istediğiniz zaman açılıp kapanabilen bir sistem olduğu için hem evinizde hem de iş yerinizde büyük kullanım kolaylığı sağlar. Kapalı haldeyken su kaçırma, ses alma gibi olumsuzluklar yaşamazsınız. Ayrıca yaşam alanlarınızı toz ve kirlerden de uzak tutar. Giyotin cam hakkında detaylı bilgi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Isıcamlı Giyotin Sistemleri

Isıcamlı giyotin; ısıcamlı camdan yapılan, dikey yönde hareket etme özelliği olan, açılıp kapanabilen cam sistemleridir. Hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen giyotin sistemlerinde ısıcamlı camın tercih edildiği sistemlerdir. Bu sistemlerin diğer giyotin sistemlerine göre en büyük avantajı ısı yalıtımı konusunda büyük avantajlar sağlamasıdır. Bu sistemleri sabit olarak kullanabileceğiniz gibi camları istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Isıcamlı giyotin sistemleri isteğe bağlı olarak manuel yapıldığı gibi uzaktan kumandalı da tasarlanabilir. Uzaktan kumandalı sistemler motorlu olarak tasarlanır. 2 panelli sistemlerde bir paneli sabit, bir paneli hareketli, 3 panelli sistemlerde bir paneli sabit, iki paneli hareketli olacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Ayrıca sizin için yüksekliğine göre 4 panelli ısıcamlı giyotin cam sistemleri de tasarlayabiliyoruz.

Neden Isıcamlı Giyotin?

Isıcamlı giyotin sistemleri balkon sistemlerinde olduğu gibi yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu sistemlerin avantajlarından bahsedecek olursak;

• Yüksek ısı yalıtımı sayesinde özellikle kış aylarında dış etkilerden yaşam alanlarınızı korumaktadır.
• Camları istediğiniz zaman açara k açık şekilde de kullanabilirsiniz.
• Ses yalıtımı da olduğundan dışarıdaki seslerden içeride etkilenmezsiniz.
• Kullanılan tüm malzemeler yüksek standartlarda ürünler arasından seçilir.
• İklim koşullarını dikkate alarak istediğiniz kalınlıkta üretilmesini isteyebilirsiniz.
• Motorlu sistemler tasarlatarak bir tıkla kumanda kontrolü sağlayarak insan gücüne olan ihtiyacı ortadan kaldırabilirsiniz.
• Uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz.
• Sistemi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Ayrıca cam balkon, kış bahçesi ve otomatik pergola hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.
En uygun giyotin cam fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!

˄